Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barbie’ye benzemek için servet harcadı
Barbie’ye benzemek için servet harcadı
ABD Ohio'da yaşayan 42 yaşındaki Nannette Hammond, Barbie'ye benzemek için 500 bin dolar, yani 1.5 milyon TL harcadı.
Magazin 16 Mart 2016 - 20:06

ABD’de yaşayan ve 5 çocuk annesi olduğu belirtilen kadının Barbie bebeklere benzemek için neredeyse servet harcadığı ve estetik bağımlısı olduğu söylendi.

Daily Mail’de yer alan habere göre, eski haliyle şimdi hali arasında büyük fark olan Hammond, 70 yaşına kadar estetik operasyonlardan vazgeçmeyeceğini ifade etti.

Bugüne kadar üç kez göğüs estetiği, meme kaldırma, dudak dolgusu, botoks, yarı kalıcı makyaj gibi pek çok müdahaleyle Barbie’ye benzemeye çalışan kadının eski haliyle bugünkü görüntüsü arasında uçurumlar var.

Instagram’da 27 bin takipçisi bulunan Hammond’un fotoğraflarını ise ya eşi Dave ya da çocukları çekiyor.

Hammond, diğer insanların sürekli arkasından konuştuklarını ve bunu umursamadığını söyledi. Hammond’ın eşi ise, karısının bu takındısı yüzünden 20’li yaşlardan beri onun için servet harcadığını fakat onun harika bir eş, harika bir anne olduğunu sözlerine ekledi.

Estetiğe olan ilgisi nedeniyle 24 yaşında hemşire olan Hammond, ‘Estetik yaptıran hastalar, operasyonlardan sonra o kadar mutlu görünüyorlardı ki, ben de yaptırmak istedim’ diyor. 30’larının sonlarına doğru eşi Dave ile tanışan kadın, takıntısını şöyle anlatıyor: ‘Estetikten vazgeçemem. İğneler bana rahatlatıcı bir masaj gibi geliyor. Bana çok iyi geliyor.’

Son güncelleme: 20:08 - 16.03.2016