Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Arduç, sevgilisi Gupse Özay’la ilgili bir itirafta bulundu
Barış Arduç, sevgilisi Gupse Özay’la ilgili bir itirafta bulundu
Deliha filminde beraber oynayan ve 2014 yılında sette başlayan aşklarını mutlu bir şekilde sürdüren Barış Arduç ve Gupse Özay ikilisi magazin basınının yakından takip ettiği çiftlerden.
Magazin 1 Aralık 2016 - 11:10

Gupse Özay, yeni filmi Görümce’nin galasını geride bıraktığımız akşam gerçekleştirdi. Galaya katılan ünlü isimler arasında Özay’ın iki yıldır mutlu bir beraberlik sürdürdüğü Barış Arduç da vardı. Gazetecilerin film gösterimi öncesindeki sorularına yanıt veren Barış Arduç, ilginç bir açıklamada bulundu.

baris-arduc-sli

İlişkileriyle ilgili bir itiraf niteliğinde değerlendirilebilecek ifadeler kullanan Arduç, sevgilisini yere göğe sığdıramadı ve “Gupse'nin yeteneklerini tartışmaya gerek yok. Heyecanını paylaşmak için yanındayım” dedi. Gazetecilerin Yılmaz Erdoğan’ın Gupse Özay hakkında yaptığı ‘Hem iyi bir komedyen hem de iyi bir lider’ sözlerini hatırlattığı Barış Arduç bu yorumu onaylarken başka bir gazeteciden gelen ‘Sizin ilişkinizde de liderlik yapıyor mu?’ sorusuna, “Gupse'nin lider karakteri var. Beni de yönetebilir. Kadınların erkeği yönetmesi güzeldir” sözleriyle yanıt verdi.