Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Arduç ve Gupse Özay ilişkileri hakkında konuştu
Barış Arduç ve Gupse Özay ilişkileri hakkında konuştu
Barış Arduç ve Gupse Özay çifti geride bıraktığımız akşam birlikte yedikleri bir yemek sonrası görüntülendi.
Magazin 21 Ekim 2016 - 10:15

İlişkilerine 2014 yılındaki Deliha filminin setinde başlayan Barış Arduç ve Gupse Özay o zamandan bu yana magazin gündeminin yakından takip edilen çiftlerinden. Her gittikleri mekanda soru yağmuruna tutulan ikilinin ilişkileri evlilik yolunda ilerlerken bir yandan da haklarında çıkan ayrılık iddialarına yanıt veriyorlar. Çift, önceki akşam yine birlikte yedikleri bir yemek çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

İLGİLİ HABERBarış Arduç yeni reklam filminden servet kazanacakBarış Arduç yeni reklam filminden servet kazanacak

Ailelerin kısa bir süre önce gerçekleşen düğünde tanıştıkları yönündeki bir soruya, “Aileler tanışalı bir yıl oldu” şeklinde bir yanıt veren Barış Arduç, muhabirlerin “sosyal medya hesaplarınızda birlikte çekilmiş fotoğraflarınız neden yer almıyor, bunun sebebi hayranlarınızın tepkisinden çekiniyor olmanız mı?” şeklindeki soruya da “Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız paylaşımlarda işle aşkı karıştırmıyoruz, ayrıca ilişkimizi hayranlarımızın tepkisi için değil birbirimiz için yaşıyoruz” yanıtını verdi. Arduç son olarak birlikte projede yer alıp almayacaklarına dair gelen sorulara “Her ne kadar büyük konuşup tükürdüğümüzü yalamak istemesek de şimdilik iş hayatında bir beraberlik düşünmüyoruz” yanıtını verdi.

İLGİLİ HABERGupse Özay'ın kıskanç görümcesiGupse Özay’ın kıskanç görümcesi