Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Manço’nun bekarken gizli aşkı olduğu ortaya çıktı
Barış Manço’nun bekarken gizli aşkı olduğu ortaya çıktı
Şenay Düdek, 17 yıl önce hayata veda eden Barış Manço’nun bekar olduğu dönemlerde gizli bir aşkı olduğunu yazdı.
Magazin 3 Şubat 2016 - 11:53

Magazin yazarı Şenay Düdek, yıllar sonra Barış Manço’nun bekar olduğu dönemde yaşadığı gizli bir aşkı anlattı. Sosyal medyadan paylaşmasının sebebinin, bu aşkın sonradan afişe olmuş olması olarak açıkladı.
Barış Manço 
“BARIŞ MANÇO ve GİZLİ AŞKI-Çok iyi iki dostuk.Sırdaştık…Hiç kırılmadık.1978 olabilir…İzmir Fuarı.Ben o tarihte gencecik bi gazeteciyim.Rahmetli Barış her geldiğinde, üvey babası ile Karaca Oteli’nde kalırdı.O aralar bekardı.Ama ayni kadroda çalıştığı bi sanatçı dostuna aşık olmuştu.Kızın hiçbir şeyden haberi yoktu.Barış bi görevli ile anlaşmış.Her sabah el, ayak çekilince kızın kapısına kırmızı bi Gül bıraktırırdı.Kız da benim çok yakın dostumdu..Bi akşam meşhur Topçu’da tüm kadro yemek yerken kız”Yahu kimdir bilmiyorum.Kafayı sıyıracağım.Hıyarın biri her sabah kapımın önüne bi Gül bırakıyor.Kimsen çal kapıyı söyle değil mi?”diye konuşmaya başladı…Barış kıpkırmızı oldu…Ben de…Barış o Gül’leri bıraktırmaya, o naifliğe devam etti.Fuar bitiminde ben dayanamadım.Barış’ın da izni ile.O Gül’leri Barış’ın bıraktırdığını söyledim.Kız ki o da bekardı,”Yahu niye söylemedi ben de ondan çok hoşlanıyordum”dedi…Bu kız Seyyal Taner’di…Daha sonra AFİŞE oldukları için burada ANLATTIM…Benim için ADAMDI, Harika bi insan,gerçek sanatçıydı.Nurlar içinde yat…Bu arada Barış’ın kıyafetlerinin çoğunu İzmirli modacı benim de can dostum Ertan Kayitken dikerdi…”


 

Son güncelleme: 14:28 - 03.02.2016