Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Başak Daşman galada filmi hakkında açıklama yaptı
Başak Daşman galada filmi hakkında açıklama yaptı
Başak Daşman rol aldığı filmle ilgili açıklamalarda bulundu.
Magazin 6 Mayıs 2016 - 07:33

Oflu Hocanın Şifresi 2 filminde Ahmet Varlı’nın canlandırdığı ‘Müteahhit Ahmet’in karısı ‘Ümmiye’yi oynayan Başak Daşman ise filmi Şubat ayında çektikleri için üşüdüklerini anlatıp “Üşüdük çekimlerde şartlar biraz zorladı. Genelde yazın çekilir komedi filmi ama biz yaza yetiştirelim diye Şubat'ta çektik.

Başak Daşman

Ana öyküsü daha sağlam daha eğlenceli buldum. Mümkün olduğu kadar mizah taraftarı bir insanım” dedi. İkinci filmde en çok kendisinin küfür ettiğini gülerek anlatan Daşman, “Hoca böyle davranır mı?” eleştirilerine ise “İnsan dediğimiz varlık küfür edebilir, sevebilir, aşık da olabilir.

basak-dasman-ic

Hayatta öpüşmek, sevişmek, küfür etmek yok mu? Mesele kavga ya da savaşılan şeyleri filmlerden azaltsalar daha iyi olur. Belki yaş sınırı olabilir ama bu filmde ilki kadar müstehcenlik ya da o kadar küfür yok. En çok küfrü ben ettim. Ağır küfür değildi ama en çok bendeydi ona güldük hatta. Ben çok küfür etmem ama içimden gelirse de tutmam. Küfürbaz insan değilim. Nezakete inanırım” diye cevap verdi.

basak-dasman-3
Etiketler