Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Başak Dizer, kocası Kıvanç Tatlıtuğ’un doğum gününü kutladı
Başak Dizer, kocası Kıvanç Tatlıtuğ’un doğum gününü kutladı
Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'den duygusal doğum günü kutlaması.
Magazin 28 Ekim 2016 - 14:12

Eşiyle bir fotoğrafını paylaşan Başak Dizer, o karenin altına ilk olarak “İyi ve güzel insanların hayatlarına, yüreklerine ve nacizane ruhuma varlığıyla, ürettikleriyle ve gözleriyle dokunabilen özel adam, iyi ki doğmuşsun” mesajını yazarak eşinin 33’üncü yaşını kutladı. Başar Dizer, notun devamında ise Kıvanç Tatlıtuğ’un Tuba Özüntürk adlı kadın hayranından gelen duygusal doğum günü mesajını yazdı.

İşte o hayranın yazdığı mesaj;

“Başakcım merhaba. Senin aracılığınla o bizi hiç tanımasa da çok sevdiğimiz Kıvancın doğum gününü kutlamak isteriz. Bu şiiri geçen sene Yoğun Bakımdayken her gün dinlemiştim. (Rahman Altın – Kelebeğin Rüyası/Yaşadığımız) Hayatımda çok ayrı ve özel bir yeri vardır. Biliyorum çok büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Hem de belki ‘doğum günüm’ bile demeden.. Ama birilerinin hayatına içtenlikle dokunduklarını, onları gerçekten iyileştirdiklerini bilmelerini isterim.

kivanc-ic