Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bayram çilesi
Bayram çilesi
Dokuz günlük bayram tatilini fırsat bilerek soluğu güney sahillerinde veya yurtdışında alanlar hem giderken hem de dönüşte sorun yaşadı.
Magazin 12 Temmuz 2016 - 01:46

Tarkan ABDULLAHOĞLU, Emre ÇEVİK

Dokuz günlük bayram tatilini fırsat bilerek soluğu güney sahillerinde veya yurtdışında alanlar hem giderken hem de dönüşte sorun yaşadı. Kalabalık yüzünden özellikle İstanbul Atatürk Havalimanı'nda pazar günü dönüşte izdihama varan yoğunluk yaşandı. Pazar günü pek çok ünlü de ‘eve dönüş çilesi' çekenler arasındaydı…

66

BURCU Kara, geçtiğimiz aylarda evlendiği eşi Fırat Parlak'la ABD'den döndü. New York dönüşü havaalanının kalabalığına dalan Kara, “Çok uzaktan geliyoruz, o yüzden çok yorgunum. Galiba jetlag oldum” dedi.

64

ÇEŞME tatilinden dönen ünlüler arasında manken Irmak Atuk ile işadamı sevgilisi Nuri Ensari de vardı.

74

Annesi Türkan Karayel ile Bodrum'da bayram tatilini geçiren oyuncu Emre Karayel, önceki gün annesiyle birlikte İstanbul'a döndü. Karayel, “Çok güzel bir tatil oldu, en sevdiğim insanların yanındaydım” dedi.

Son güncelleme: 01:47 - 12.07.2016