Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bade İşçil ve Malkoç Süalp bayramı Londra’da geçirdiler
Bade İşçil ve Malkoç Süalp bayramı Londra’da geçirdiler
Basına yansıyan ve karşılıklı ağır suçlamaların yer aldığı boşanma davasıyla gündeme gelen Bade İşcil ile Malkoç Süalp, bayram tatilini oğulları Azur’la birlikte Londra’da geçirdi.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 12 Temmuz 2016 - 08:46

Ege sahilleri yerine bayram tatillerini yurt dışına geçiren ünlüler'de istanbul'a döndü. Tatil dönüşü objektiflere yansıyan isimler arasında Bade İşçil’le boşandığı eşi Malkoç Süalp ve oğulları Azur da vardı.

Bayram tatilini geçen ay boşandığı eski eşi Süalp ve oğlu Azur’la İngiltere’de geçiren Bade İşçil’in bitkin hali dikkat çekti. Bade İşçil, havalimanından kucağındaki oğluyla çıkarken, olaylı boşandığı eşi Süalp ise dakikalar sonra tek başına kapıda belirdi. Birlikte görüntü vermemek için 5 dakika arayla kapıya çıkan ikiliden İşçil, “Yurt dışına gittik biraz işlerimiz vardı onları hallettik. İngiltere’deydik babası da vardı bizimle” diye konuştu.

Boşansalar da çocukları için bir araya geldiklerini sözlerine ekleyen oyuncu, ekranlara dönmek istediği haberlerinin hatırlatılmasıyla “şu an netleşmiş bir proje yok, teklifler var ama yoğunluğunu Azur’a göre ayarlayabileceğimiz işleri tercih edeceğim. Ekranı özledim ama o kadar çok vaktimi alıyor ki yardımcım yok benim. Annelik zor değil, harika bir his ama annelik yapacağım diyorsan çocuğuna vakit ayırıyorsan zaman alıyor” şeklinde konuştu.

İşçil gazetecilerin, “Güzel bir fotoğraf çekelim” sözleri üzerine gülerek, yolculuk dönüşü yorgun ve bitkin haline “güzelliğim mi kalmış benim” diyerek atıfta bulundu. Dakikalar sonra dışarıya çıkan Malkoç Süalp ise eski eşiyle oğlunun arka koltuğundaki cipinin ön koltuğuna oturdu.

Son güncelleme: 09:19 - 12.07.2016