Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berk Oktay, eşinin bebek kararına şaşırdı
Berk Oktay, eşinin bebek kararına şaşırdı
Ağustos ayında evlenen Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu Arnavutköy’de akşam yemeği yedi.
Magazin 7 Ekim 2016 - 23:27

Restoran çıkışında gazetecileri karşısında gören ikili şaşkınlıklarını gizleyemedi ve kısa süreli röportaj yaptı. Rutin bir akşam yemeğine çıktıklarını belirten Berk Oktay ” Setlerden vakit buldukça dışarıda zaman geçiriyoruz işler çok yoğun arkadaşlar ”dedi. Sosyal medyada paylaştığı videolarla oldukça beğeni toplayan Berk Oktay ”sette zaman geçmek bilmiyor biz de can sıkıntısına böyle videolar çekiyoruz çok da beğeni alıyor sağolsun hayranlarımız bizden gelen videoları çok beğeniyorlar” dedi.

BEBEKTEN HABERİM YOK

‘Evlendikten sonra hayatınızda değişen bir şey oldu mu?' sorusu üzerine Merve Şarapçıoğlu ”Berk çok yaşanılası bir adam keşke daha önce evlenseymişiz her şey harika gidiyor, evde ben ne dersem o oluyor ”dedi. Bir muhabirin, ‘Bebek bekliyor musunuz?' sorusu üzerine söze giren Şarapçıoğlu ”İnşallah bir sene sonra bebek düşünüyoruz ” demesi üzerine Berk Oktay ”Seneye yapacakmışız, benim neden haberim yok hayatım” diyerek kahkahaların atılmasına sebep oldu. Ayrıca Şarapçıoğlu’nun eşi ve kendi isimlerinin baş harflerini taşıyan kolyesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Merve Şarapçıoğlu Oktay'ın parmağına yaptırdığı Berk yazan dövme ve tektaş yüzük dikkat çekti.
Son güncelleme: 12:33 - 08.10.2016