Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belçim Bilgin Erdoğan, hakkında yapılan habere sert çıktı
Belçim Bilgin Erdoğan, hakkında yapılan habere sert çıktı
Belçim Bilgin Erdoğan, hakkında yapılan habere sert tepki gösterdi.
Magazin 10 Ekim 2016 - 11:37

Geride bıraktığımız günlerde, eşi Yılmaz Erdoğan’la ayrıldığı yönünde haberleri çıkan ve bunları kısa süre sonra yalanlayan güzel ve başarılı oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan şimdi de magazin sayfalarında yer alan başka bir habere tepki gösterdi. Belçim Bilgin Erdoğan’ın özel hayata müdahale temelinde yaptığı eleştiriler şöyle:

İLGİLİ HABERYılmaz ve Belçim Bilgin Erdoğan'ın ayrılık haberi fos çıktıYılmaz ve Belçim Bilgin Erdoğan’ın ayrılık haberi fos çıktı

“Yaptığımız işi iyi yapmak önemli; mesela ben hafta sonu arkadaşlarımı görmek için tüm gün yorgunluğu üstüne, bir kaç saat @sohohouse ‘a gittim,bir kaç bardak soda, biraz muhabbet, biraz dans oradan taksiye binip çıkarken de tatlı bir muhabir arkadaş bir iki kare alıp, soru sormaya çalıştı, iyi akşamlar deyip ayrıldım. Ve haberi yapmadığını bildiğim magazin muhabiri Doğan Savaş da haber masada karşısına gelince “ayakta durmayacak kadar sarhoştu” sıfatını muhtemel daha çok ilgi göreceği düşüncesiyle yazıvermiş,ama hakkımda yalan bir haber yazılıvermesini kabul edemeyeceğim…(Kaldı ki öyle de olabilirdi, kimsenin özgürlük sınırlarına girilmediği sürece, herkes istediğini yapmakta özgürdür!) Bir mesleği yaparken işine saygı duymak, sevmek esas olmalıdır ve her işin bir etik anlayışı, bir iş ahlakı vardır! Elimizin değdiği her işi hakkıyla yapabildiğimiz,huzurlu,barış dolu bir hafta dileğiyle…”