Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belçim Bilgin Erdoğan ve Yılmaz Erdoğan boşandı haberi fos çıktı
Belçim Bilgin Erdoğan ve Yılmaz Erdoğan boşandı haberi fos çıktı
10 Ağustos 2006'da evlenen ve 24 Aralık 2009'da da oğulları Rodin'i kucaklarına alan Yılmaz Erdoğan- Belçim Bilgin çiftinin boşandığı iddia edilmişti.
Magazin 6 Ekim 2016 - 14:01

Bir süredir aralarında ayrılık rüzgarları estiği söylenen ve Belçim Bilgin Erdoğan’ın İngiltere’ye taşınmasıyla ayyuka çıkan boşanma söylentileri içinde bulunduğumuz gün çıkan bir gazete haberi sonrası bambaşka bir boyut kazandı. Gazetede Yılmaz ve Belçim Bilgin Erdoğan çiftinin anlaşmalı olarak boşandığı, sadece çocukları için görüşmeye devam ettikleri söyleniyordu. Çiftin 10 yıllık evliliğinin bittiği yönündeki bu şok haber BKM’den gelen açıklamayla yalanlandı. Duymayan Kalmasın adlı programda Deniz Akkaya tarafından masaya yatırılan boşanma haberi BKM’den gelen açıklamayla yalanlanmış oldu. Akkaya’nın duyurduğu açıklamaya göre, Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan’ın boşandığı iddiaları gerçeği yansıtmıyor. BKM’nin yaptığı açıklamada iddiaların tamamen asılsız olduğu belirtiliyor.

İLGİLİ HABERBelçim Bilgin Kraliçe Elizabeth'e komşu olduBelçim Bilgin Kraliçe Elizabeth’e komşu oldu

Son güncelleme: 15:57 - 06.10.2016