Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belçim Bilgin Erdoğan’dan ayrılık mesajı geldi
Belçim Bilgin Erdoğan’dan ayrılık mesajı geldi
Belçim Bilgin Erdoğan Kördüğüm dizisinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.
Magazin 23 Eylül 2016 - 07:00

Çocuklarıyla birlikte Londra’da yaşayacak olan Belçim Bilgin Erdoğan, geride bıraktığımız akşam kadrosunda olduğu Kördüğüm dizisinde ayrıldı. Başarılı ve güzel oyuncu bu ayrılığı hayranlarına sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile duyurdu. İkinci sezonuna başlayan dizinin ilk bölümünde İbrahim Çelikkol’la birlikte başrolünde olduğu Kördüğüm’den ayrılan güzel oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan, ayrılıkla ilgili şu paylaşımda bulundu:

İLGİLİ HABERBelçim Bilgin oğlu ile Londra'ya yerleşiyorBelçim Bilgin oğlu ile Londra’ya yerleşiyor

“Her şey böyle başlamıştı” diye başlayan bir veda, aslında belki de başlangıç mesajı yazmıştı çok sevdiğim dostum; gerçekten de öyle… Bir sürü hayalle yollara düşüp, İtalya’da tanışmıştık Naz’la ve tam da böyle başlamıştı her şey. Güzel bir havada, bir top İtalyan dondurması en lezzetlisinden, yeni bir hayata nefes vermenin inanılmaz heyecanı! Ama işler düşlediğimiz gibi gitmedi ve Naz’ın hikayesi beni de birlikte calıştığım yaratıcı ekibimizi de mutlu etmeyen bir “kördüğüm”‘e döndü. Biz de zorlamadan birbirimize karşı sevgi ve saygı çerçevesinde bu proje özelinde veda etmeye karar verdik. Size, kendime, iş arkadaşlarıma, işime olan saygım esastır… En kısa zaman da başka projelerle karşınıza çıkmak için sabırsızlanıyorum… Birlikte çok şey yaşadık, kızdık, güldük, sinirlendik, muhattabını bilmeden… Ağladık, eğlendik, düşledik, hayal kırıklığına uğradık. Çok güzel yemek saati sohbetlerimiz oldu. Sevdik birbirimizi, inandık, büyüdük! Hep daha iyiyi, daha gerçeği düşledik. Şimdi Naz’sız, bensiz devam edecek yoluna Kördüğüm. Bütün aileme teşekkür etmek istiyorum, sizi, hepinizi çok seviyorum! Yolunuz açık olsun!”

 

belcim-bilgin-erdogan-ic
Son güncelleme: 12:45 - 23.09.2016