Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan boşandı iddiası
Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan boşandı iddiası
Haklarında sık sık boşanacakları iddiaları çıkan Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan'ın anlaşmalı olarak boşandıkları iddia edildi.
Magazin 6 Ekim 2016 - 10:15

10 Ağustos 2006’da evlenen ve 24 Aralık 2009’da da oğulları Rodin’i kucaklarına alan Yılmaz Erdoğan- Belçim Bilgin çiftinin boşandığı iddia edildi.

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un haberine göre; 2013 yılından beri boşanacaklarını iddia edilen Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin çifti tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Boşanma haberleriyle sık sık gündeme gelen ikilinin bu kararı herkesten sakladığı öğrenildi.

ARALARINDA ANLAŞMIŞLAR

10 yıllık evliliklerini dostça bitirme kararı alan Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan aralarında anlaştı. Yılmaz Erdoğan, oğlu Rodin ile Londra’da yeni bir hayat kuran Belçim Bilgin’i sık sık ziyaret edecek.

İLGİLİ HABEROnur Saylak ve Tuba Büyüküstün'ün evliliğindeki krizin nedeni ortaya çıktıOnur Saylak ve Tuba Büyüküstün’ün evliliğindeki krizin nedeni ortaya çıktı

Son güncelleme: 10:16 - 06.10.2016