Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan’ın filmini sosyal medyadan kutladı
Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan’ın filmini sosyal medyadan kutladı
Yılmaz Erdoğan, uzun zaman sonra 'Ekşi Elmalar' filmiyle dönüyor. Ünlü yönetmenin eşi Belçim Bilgin de ekibi sosyal medyadan paylaştığı video ile kutladı.
Burcu ÖZEN
Magazin 18 Ağustos 2016 - 12:51

Türkiye’nin 30 yıllık tarihini, kalabalık bir aile hikayesi üzerinden beyazperdeye taşıyan Yılmaz Erdoğan, 15 yıl aradan sonra ‘Vizontele’ tadında bir filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. ‘Kelebeğin Rüyası’ndan 3.5 yıl sonra kamera arkasına geçen Yılmaz Erdoğan’ın, senaryosunu yazıp yönettiği ‘Ekşi Elmalar’ filminden ilk kareler dün yayıldı. Belçim Bilgin de Erdoğan’ın yeni filmini sosyal medyadan çektiği video ile kutladı.

FRAGMANIMIZI İZLEDİM BABA!

Erdoğan’ın yaşamını Köyceğiz'deki çiftlik evinde sürdürürken, Bilgin’in oğluyla İstanbul’da yaşaması ‘ayrılık’ dedikodularını çıkarmıştı. Ancak evleri ayrılsa da ‘boşanmadıklarını’ söyleyen çiftin, arasının iyi olduğu, Bilgin’in eşini ve ekibini desteklemek için oğluyla sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Güzel oyuncu videoya, “emeği geçen herkes ;belli ki bambaşka bir yolculuğa çıkaracaksınız bizi. Teşekkürler” notunu düştü.

İLGİLİ HABERYılmaz Erdoğan, 'Ekşi Elmalar' ile geliyorYılmaz Erdoğan, ‘Ekşi Elmalar’ ile geliyor

belcim
Son güncelleme: 12:53 - 18.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.