Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bella Hadid, Victoria’s Secret şovuna nasıl hazırlanıyor?
Bella Hadid, Victoria’s Secret şovuna nasıl hazırlanıyor?
Bella Hadid, Victoria’s Secret defilesi için nasıl hazırlandığını anlattı.
Magazin 10 Kasım 2016 - 17:39

5 Aralık’ta Paris’te gerçekleşecek olan Victoria's Secret defilesi için tüm modeller tam gaz çalışmaya devam ederken, Bella Hadid de şov için nasıl hazırlandığını anlattı.

bella

Bir süredir sıkı bir beslenme ve spor programı uyguluyan Bella, her gün protein ağırlıklı gıdalar tükettiğini ve günde en az 3 saat spor yaparak formunu korumayı hedeflediğini söyledi.Bella Hadid, son zamanlardaki kilo kaybını “kaza” olarak nitelendirirken defileye hazırlık aşamasında kişisel antrenör Rob Piela ile çalıştığını dile getirdi.

Yaptığı iş gereği sürekli vücudunun dikkatle incelendiğini ve bu yüzden sık sık eleştirilere maruz kaldığını söyleren Hadid,  pek çok kişide olduğu gibi kilo dengesinin sürekli değiştiğini ve bunun kendi suçu olmadığını belirtti. Bella, “Her kadının vücuduyla ilgili güvensizlikleri olabilir” diyerek Victoria's Secret defilesine çıkan modellerin de kusursuz olmadığını öne sürdü.

bellaic

Kadınların vücutları üzerinden eleştirilmesine karşı çıkan Hadid uyguladığı spor ve diyet programıyla bu eleştirilere cevabını 5 Aralık'ta yayınlanacak Victoria's Secret Fashion Show'da vermeyi planlıyor.

İLGİLİ HABERVictoria's Secret modelleri defileye nasıl hazırlanıyor?Victoria’s Secret modelleri defileye nasıl hazırlanıyor?