Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ben Bilmem Eşim Bilir 1. bölüm izle (11 Temmuz)
Ben Bilmem Eşim Bilir 1. bölüm izle (11 Temmuz)
Ben Bilmem Eşim Bilir 1. bölümü ile bugün saat 16.45'te yayınlanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir evinde daha ilk bölümden tartışmalar yaşanıyor.
Magazin 11 Temmuz 2016 - 09:26

Kanal D’de yeni formatıyla yayınlanacak olan Ben Bilmem Eşim Bilir’in ilk bölümü bugün 16.45’te yayınlanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir evinde daha ilk günden eşler arasında gerilim dolu dakikalar yaşanıyor.

 

Ben Bilmem Eşim Bilir’in ilk bölümünü saat tam 16.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR 1. BÖLÜM

Bundan böyle yarışmacıların ev halleriyle de ekranda olacağı Ben Bilmem Eşim Bilir'in sunuculuğu hafta içi her gün Şule Zeybek'e, Cuma akşamları yayınlanacak final bölümlerinde ise Ufuk Özkan'a emanet olacak.

Zorlu oyunlarla hem ilişkilerinin gücünü test edip, hem de birbirlerini ne kadar iyi tanıdıklarını ortaya koyacak olan yarışmacılar, gün boyu tüm halleriyle Kanal D ekranındaki yerini alacak.

Yarışma süresi boyunca muhteşem bir evde kalacak yarışmacıların ev yaşamı ve final gecesinde yaşayacakları ile ilgili detaylar ise şöyle;

EV YAŞAMI

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde büyük ödülü kazanmak için 6 çift yarışacak.

Her gün oynanacak oyunlar sonunda başarılı olan çift çeşitli imtiyazlarla ödüllendirilecek. Bunlardan en önemlisi gün birincisi seçilmek. Gün birincisi hem Cumartesi gecesi oynanacak finale katılma hem de evdeki işlerden muaf olma hakkını elde edecek. Aynı hafta içinde birden çok kez final bileti kazanan çift, istediği başka bir çifte biletini verip o çifti de final gecesine taşıyabilecek. Cuma günü yapılacak oylamayla elenen çift, final oyunlarına katılamadan yarışmaya veda edecek ve yerini bir sonraki hafta eve girecek yeni bir çifte bırakacak.

FİNAL GECESİ

Hafta içi oyunları ve elemeler sonucunda belirlenmiş dört çift Cumartesi gecesi büyük ödül yarışına girecek. Final gecesinde başarılı olan çift eve Suzuki marka araba kazanarak dönecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Şule Zeybek'in sunumuyla hafta içi her gün 16.15'te; Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali ise, Ufuk Özkan'ın sunumuyla Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Son güncelleme: 09:37 - 11.07.2016
Magazin 11 Temmuz 2016 - 09:26