Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ben Bilmem Eşim Bilir 2. bölüm fragman izle
Ben Bilmem Eşim Bilir 2. bölüm fragman izle
Ben Bilmem Eşim Bilir 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümde tartışmalar had safhaya çıkarken eşler çorap eşleştirme oyunu oynayacak.
Magazin 12 Temmuz 2016 - 09:20

Kanal D’nin yeni bir formatla yayın hayatına geçirdiği yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in 2. bölümü bugün 15.45’te ekranlara gelecek. Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümde eşler arasındaki tartışmanın boyutu daha da alevleniyor. Öte yandan eşler eğlenceli bir yarışa girişecekler.

 

Kanal D'nin, sunuculuğunu Şule Zeybek'in yaptığı ve yarışmacıların ev halleriyle ekranda olacağı “Ben Bilmem Eşim Bilir Evi” nin bugün ki bölümünde; çiftler hem gün birincisi hem de Ben Bilmem Eşim Bilir stüdyosunun ikinci yarışmacısı olabilmek için “Çorap Eşleştirme” oyunu oynayacak.

120 saniye boyunca iplere dizili çorapları bayanların tarifiyle eşleştirip sepette top halinde biriktirmeye çalışan beyler, en çok çorabı biriktirmek için yarışacaklar. Hanımların tariflerini yanlış anlayan beyler, eşlerine sinirlenerek tepkilerini gösterecekler.