Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ben Bilmem Eşim Bilir 3. yeni bölüm izle: (13 Temmuz) ‘Anla Beni’ oyunu kahkahaya boğacak
Ben Bilmem Eşim Bilir 3. yeni bölüm izle: (13 Temmuz) ‘Anla Beni’ oyunu kahkahaya boğacak
Ben Bilmem Eşim Bilir 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümde evde "Anla beni" oyunu oynanacak. Oyun esnasında hem keyifli hem de gergin anlar yaşanacak.
Magazin 13 Temmuz 2016 - 12:22

Kanal D’nin hafta içi her gün yayınlanan yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in 3. bölümü bugün saat 15.45’te yayınlanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümde izleyenler kahkahaya boğulacak.

 

Ben Bilmem Eşim Bilir’in 3. bölümünü saat tam 15.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR 3. BÖLÜM

Kanal D'nin, sunuculuğunu Şule Zeybek'in yaptığı ve yarışmacıların ev halleriyle ekranda olacağı “Ben Bilmem Eşim Bilir Evi”nin Çarşamba günü “Anla Beni” oyunu damgasını vuracak.

Deli gömleği giyen beyler, kulaklarında son ses müzik olan eşlerine, belirtilen kelimeleri anlatmaya çalışacaklar. Üç dakikada en çok kelimeyi bilmek için birbirleri ile yarışan çiftler eğlenceli anlara sahne olurken özellikle beyler sinir harbi yaşayacaklar.

Son güncelleme: 12:25 - 13.07.2016