Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benedict Cumberbatch’in Melrose dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler?
Benedict Cumberbatch’in Melrose dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler?
Sherlock sayesinde büyük bir hayran kitlesi edinen Benedict Cumberbatch'in yeni dizisi 'Melrose' ne zaman başlıyor? Dizinin kadrosuna ünlü oyuncular ekleniyor. Peki dizinin oyuncular kimler?
Magazin 12 Temmuz 2017 - 11:42

Sherlock’la gönüllere taht kuran Benedict Cumberbatch, Melrose ile dizi ekranlarına geri dönüyor. Dizinin kadrosuna eklenen pek çok ünlü isim izleyicilerde merak uyandırdı. Mini dizi 5 bölümden oluşacak. İşte detaylar.

Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Jennifer Jason Leigh, The Crown’dan tanıdığımız Anna Madeley ve The Matrix’ten tanıdığımız Hugo Weaving, Showtime kanalından onay alan ve toplamda beş bölüm sürecek olan Melrose isimli mini diziye katıldılar. Ortak yapım olan projenin içinde İngiliz Sky Atlantic kanalı da bulunuyor. Melrose, Edward St. Aubyn tarafından yazılan yarı otobiyografik Patrick Melrose serisine dayanıyor.

DİZİNİN KONUSU

Hikayenin merkezinde ise travmatik bir çocukluk geçirmiş, zengin ve komik playboy Patrick Melrose karakteri bulunuyor. Dizinin her bölümü serinin bir kitabı üzerine kurulu olacak ve 1960’lar, 1980’ler ile 2000’ler işlenecek.

Hugo Weaving ana karakterin oğluna gençliğinde kötü davranan babasını, Jennifer Jason Leigh’de bunu görmezden gelen annesini canlandırırken Anna Madeley ise karakterin eşini oynayacak.

David Nicholls tarafından kaleme alınan Melrose serisi, kötü bir çocukluğun ardından anılarını geride bırakan aristokrat bir hayat süren Peter Melrose'un hayatını konu alıyor.

HER BÖLÜM AYRI BİR ANI

Dizinin her bir bölümü Melrose'un bir anısını anlatacak. Güney Fransa'dan 60'lar New York'una süren hikaye 2000'ler İngiltere'sinde son bulacak.

DİZİNİN BÖLÜMLERİNİN ADI ŞÖYLE;

– Never Mind

– Bad News

– Some Hope

– Mother's Milk

– At Last

Biz de bu ilgi çekici kadrodan iyi bir dizi çıkacağını umuyoruz.