Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bengü, Adana’da yaşanan yurt yangınıyla ilgili paylaşımda bulundu
Bengü, Adana’da yaşanan yurt yangınıyla ilgili paylaşımda bulundu
Adana'daki bir kız yurdunda dün akşam saatlerinde meydana gelen yangında, 11 kız öğrenci ile 1 kadın görevli hayatını kaybetti.
Magazin 30 Kasım 2016 - 13:40

Yaşanan büyük acı sonrasında ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili paylaşımlarda bulundu. Bu paylaşımlar arasında en dikkat çekenlerden biri de şarkıcı Bengü’ye aitti. Kendisinin de bir dönem yurt ortamını teneffüs ettiğini söyleyen Bengü, yaşanan acıyı sosyal medya hesabından şu satırlarla ifade etmiş: “İzmir’den İstanbul’a gelmiştim ben de yıl 1996… Yurtta kalmadım ama yurtta kızlarla çok yaşadım… Balkona poşette yemek asmayı, ranzada kör lambada kitap okumayı, ana baba sıla hasretini yurtta atlatmayı ben de yaşadım. En güzel anılarım da vardır. O sinema dönüşleri kapıdaki abiye” 5 dk geciktik işte” diye… Yoklama alınırken…Ahhh…ki ne ahhh…Ben daha da bir şey yazamadım…Ah diye diye kaldım işte öyle!

İLGİLİ HABERAdana'da gerçekleşen yurt yangınına ünlü isimler sosyal medyadan tepki gösterdiAdana’da gerçekleşen yurt yangınına ünlü isimler sosyal medyadan tepki gösterdi