Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bengü halk plajına gitmekten rahatsız oluyormuş
Bengü halk plajına gitmekten rahatsız oluyormuş
Şarkıcı Bengü geride bıraktığımız hafta arkadaşlarıyla birlikte, teknede görüntülenmişti.
Magazin 14 Ağustos 2016 - 08:30

Pop müziğinin başarılı seslerinden Bengü, Mart ayında çıkardığı son albümü “Hodri Meydan”da istediği başarı ve perfomansı yakalayınca yaza çok keyifli bir giriş yaptı. Bikinili veya mayolu poz vermekten kaçınan güzel şarkıcı Bengü, uzun bir aradan sonra bikinili görüntülendi. Hem tatil hem iş diyen güzel şarkıcı Bodrum Gümbet' de başarılı bir gecenin ardından arkadaşları ile birlikte ertesi gün Bodrum'da günübirlik bir mavi tur yolculuğu yaptı. Akvaryum Koyu’na demirledikleri tekneden denize giren güzel şarkıcıya yakın arkadaşı teknik direktör Samet Aybaba’nın yönetmen kızı Gülşen Aybaba da eşlik etti. Bir saate yakın denizin keyfini süren şarkıcı, düzgün fiziği ile dikkat çekti.

bengu-ic

PLAJA GİTMİYORUM ÇÜNKÜ

Güzel ve başarılı şarkıcı Bengü’nün bu kadar az görüntülenme sebebi ise onun plaja gitmekten rahatsız olması. Başarılı isim verdiği bir röportajda bu konuyla ilgili olarak, “Herkesin gitiiği plaja gidince rahatsız oluyorum. Çünkü dikizleniyorum. İnsanların, “Orası öyle, burası şöyle” sözlerinden ötürü denize giremiyorum” şeklinde konuşmuştu.

Son güncelleme: 08:35 - 14.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.