Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beni Türk doktorlar yürüttü
Beni Türk doktorlar yürüttü
Emekli olduktan sonra Didim’e yerleşen ve kalça kemiği iltihabı olan İngiliz kadın, ülkesindeki tedavi süreçlerinde sorun yaşandığını söyleyerek kendisini Türk hekimlerine emanet etti ve sağlığına kavuştu.
Magazin 13 Temmuz 2016 - 01:40

Emekli olduktan sonra Didim'e yerleşen ve kalça kemiği iltihabı olan İngiliz kadın, ülkesindeki tedavi süreçlerinde sorun yaşandığını söyleyerek kendisini Türk hekimlerine emanet etti ve sağlığına kavuştu.

Daha önce eşinin yardımıyla yürüyebilen, sürekli ağrı çeken Geraldine Ann Mcavan, Türk doktorlar sayesinde şimdi tek başına yürüyebiliyor.

Daha önce eşinin yardımıyla yürüyebilen, sürekli ağrı çeken Geraldine Ann Mcavan, Türk doktorlar sayesinde şimdi tek başına yürüyebiliyor.

TÜRK DOKTORLARA GÜVENİYORUM

İngiltere ve Didim'de yaşayan 68 yaşındaki emekli Geraldine Ann Mcavan, kalça kemiklerinde oluşan enfeksiyon nedeniyle yürüyemez oldu. Hayati riski bulunan İngiliz hastaya Didim'deki doktorlar iki aşamalı bir ameliyat olması gerektiğini ve İngiltere'de de ameliyat olabileceğini söylediler.
Mcavan, “Ben Türk doktorlarına güveniyorum, ameliyatlarımı sizin yapmanızı istiyorum” yanıtını verdi.

73

TEKERLEKLİ SANDALYEDEN KURTULDU

İZMİR'de tedavi edilen kadın tekerlekli sandalyeyle girdiği hastaneden yürüyerek çıktı. Kalça protezi takılan Mcavan, daha önce eşinin yardımıyla yürüyebildiğini, şimdi ise ağrılarından kurtulduğunu ve kendi başına tüm işlerini yapabildiğini söyledi. Ortopedi Uzmanı Bora Şerifhan Alpaydın, “Hastamızın sağlığı çok iyi, tek başına yürüyebiliyor. Türk doktorlarını tercih etmesi bizi çok mutlu etti” dedi.