Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 33. yeni bölüm (20 Haziran) izle
Benimsin 33. yeni bölüm (20 Haziran) izle
Benimsin 33. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Aaliya, Barkat malikanesine bir daha asla girememe tehlikesi ile karşı karşıya!
Magazin 20 Haziran 2016 - 08:18

Benimsin 33. bölümü bu akşam saat 21.50’de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Aaliya ile Zain malikaneye giriş yapacakları esnada çok sert bir çıkışla karşılaşıyorlar. Aaliya karşı karşıya kaldığı suçlamaların ardından neye uğradığını şaşırıyor.

BENİMSİN 33. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin’in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 33. BÖLÜM

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Usman Bey’in başına gelen kazanın en önemli şüphelisi olarak gözaltına alınan Zubair’in masum olduğunu savunan Aaliya, Suraiyya’nın tepkisi ile karşılaşır. İkiye bölünen Abdullah ailesinde artık Suraiyya ve Aaliya arasında amansız bir mücadele başlamıştır.

Zain, babasının başına gelen asansör kazasının sorumlusunu bulmak için polis müfettişlerinin Barakat Royal’de yürüttükleri soruşturmayı yakından takip eder. Müfettişlerin bulduğu en önemli delil Zubair’e ait kol saatidir ve bu delil onu kazanın 1 numaralı şüphelisi yapar. Suraiyya hala yaşananların en büyük sorumlusunun gelini Aaliya olduğunu düşündüğü için onun üzerinden Shabana ve Ghulam’ı suçlar. Zubair’in kefalet ile serbest kalması için gereken parayı Aaliya’dan isteyen avukat malikânedekilerin tepkisi ile karşılaşır. Kazanın ardından Abdullah ailesi Zain ve Aaliya ile Suraiyya ve gelinleri olmak üzere ikiye bölünmüştür.

Benimsin’in son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

BENİMSİN 32. BÖLÜM