Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 34. yeni bölüm (21 Haziran) izle
Benimsin 34. yeni bölüm (21 Haziran) izle
Benimsin 34. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Suraiyya'nın Zain ve Aaaliya'nın arasını bozmak için hazırladığı plan işe yarayacak mı?
Magazin 21 Haziran 2016 - 11:22

Benimsin 34. bölümü bu akşam saat 21.50'de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Avukat Rehan Khan ve Zubair'i Berekat Royal'de işe alan Suraiyya, ikiliyi kullanarak Zain ve Aaliya'nın arasını açmak için önemli bir adım atar. Zubair'in açıklamalarının ardından kafası karışan Zain, Aaliya'ya karşı var olan güvenini sürdürebilecek mi?

Zubair hakkında önemli ipuçlarına ulaşan Avukat Rehan Khan, eski müvekkili ve Aaliya arasında bir şeyler olduğundan artık emin olmuştur. Rehan Khan ve Zubair'i kullanarak Zain'in Aaliya'dan boşanması için çabalayan Suraiyya hanım kritik bir hamle yaparak onları Berakat Royal'de işe alır. Zain, Aaliya'ya her ne kadar güvense de kafasındaki şüphe tam olarak silinmiş değildir. Suraiyya hanımın isteği ile harekete geçen Zubair artık kirli planını sergileyerek Aaliya ile arasında bir ilişki olduğunu evdekilere anlatır. Aaliya düştüğü bu zor durumdan kurtulabilecek mi?

BENİMSİN 34. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin'in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 34. BÖLÜM

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aaliya ile Zain malikaneye giriş yapacakları esnada çok sert bir çıkışla karşılaşıyorlar. Aaliya karşı karşıya kaldığı suçlamaların ardından neye uğradığını şaşırıyor.

Benimsin'in son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

BENİMSİN 33. BÖLÜM