Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 36. yeni bölüm (23 Haziran) izle
Benimsin 36. yeni bölüm (23 Haziran) izle
Benimsin 36. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Aaliya'nın iyi niyeti yine suistimal ediliyor.
Magazin 23 Haziran 2016 - 09:11

Benimsin 36. bölümü bu akşam saat 21.50'de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde İntikam ateşi ile yanan Nefisa safını değiştirir ve Suraiyya Hanım’a karşı cephe alır. İlk olarak Aaliya üzerinden Shabana'yı dolduran Nefisa'nın planı yüzünden Suraiyya ve Shabana arasında büyük bir kavga başlar. Öte yandan Usman Bey'i iyileştirmesi için doktor arayışını sürdüren Aaliya çok önemli bir isme ulaşır.

Suraiyya'nın kendisini evden atma tehdidinin ardından ondan intikam almak isteyen Nefisa, Rizwan ve Aayat'ın evlenmesine izin verir. Aaliya ve Zain ile birlikte Bhopal'e giden Nefisa, Shabana'yı Suraiyya hanıma karşı doldurur. Suraiyya'yı arayan Shabana ondan mutfaktaki patlama hakkında bilgi almak isteyince ikili arasındaki gerilim bir anda yükselir. Bhopal'de felçli hastaları iyileştiren ve kendisine Lokman Hekim denilen kişiyi bularak Usman Bey'i iyileştirmek isteyen Aaliya, Suraiyya hanımın tepkisi ile karşılaşır.

BENİMSİN 36. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin'in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 36. BÖLÜM

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aaliya ve Zian'ın arkasından çevrilen olaylar gün yüzüne çıkıyor.

Benimsin'in son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

BENİMSİN 35. BÖLÜM