Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 37. yeni bölüm (24 Haziran) izle
Benimsin 37. yeni bölüm (24 Haziran) izle
Benimsin 37. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Aaliya'nın nişan daveti başına iş açtı.
Magazin 24 Haziran 2016 - 10:53

Benimsin 37. bölümü bu akşam saat 21.50’de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Aaliya'nın daveti üzerine Rizwan ve Aayat'ın nişanına gelen Gauhar yapacağı açıklama ile herkesi şaşkına çevirir. Rizwan hakkındaki gerçekleri öğrenen Shabana ve Ghulam bu nişanın kıyılamayacağını söyler. Aayat başına gelenlerin sorumlsunun Aaliya olduğuna inanmaktadır.

Usman Bey'i iyileştirmesi için Lokman Hekim lakaplı doktordan ilaç almaya giden Aaliya orada Shazia'nın kız kardeşi Gauhar ile karşılaşınca büyük bir şaşkınlık yaşar. Aayat'ın nişanı için Bhopal'den gelen Ghulam ve Shabana'nın konaktaki varlığı ise Suraiyya Hanım’ı rahatsız eder. Öte yandan Gauhar'ın yasadığı yasak aşk yüzünden ablası tarafından reddedildiğini öğrenen Aaliya, onu Aayat'ın nişanına davet eder. Gauhar, Aayat'ın Rizwan ile nişanlandığını görünce davetlilerin Rizwan ile ilişkisi olduğunu anlatır.

BENİMSİN 37. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin’in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 37. BÖLÜM

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İntikam ateşi ile yanan Nefisa safını değiştirir ve Suraiyya Hanım'a karşı cephe alır. İlk olarak Aaliya üzerinden Shabana’yı dolduran Nefisa’nın planı yüzünden Suraiyya ve Shabana arasında büyük bir kavga başlar. Öte yandan Usman Bey’i iyileştirmesi için doktor arayışını sürdüren Aaliya çok önemli bir isme ulaşır.

Suraiyya’nın kendisini evden atma tehdidinin ardından ondan intikam almak isteyen Nefisa, Rizwan ve Aayat’ın evlenmesine izin verir. Aaliya ve Zain ile birlikte Bhopal’e giden Nefisa, Shabana’yı Suraiyya hanıma karşı doldurur. Suraiyya’yı arayan Shabana ondan mutfaktaki patlama hakkında bilgi almak isteyince ikili arasındaki gerilim bir anda yükselir. Bhopal’de felçli hastaları iyileştiren ve kendisine Lokman Hekim denilen kişiyi bularak Usman Bey’i iyileştirmek isteyen Aaliya, Suraiyya hanımın tepkisi ile karşılaşır.

Benimsin’in son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

BENİMSİN 36. BÖLÜM