Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 40. yeni bölüm (27 Haziran) izle
Benimsin 40. yeni bölüm (27 Haziran) izle
Benimsin 40. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Zain cenaze töreninde şok bir karar alarak Aaliya'yı herkesin içinde boşadığını açıklıyor.
Magazin 27 Haziran 2016 - 07:50

Benimsin 40. bölümü bu akşam saat 21.50’de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Usman Bey yaşamını yitirirken bu olayın ardından Zain cenaze töreninde Aaliya’dan soşandığını söylüyor.

BENİMSİN 40. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin’in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 40. BÖLÜM

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nefisa'nın Suraiyya Hanım'ın gücünü azaltmak için kurduğu tezgâh başarılı bir şekilde işlemektedir. O önemli bir adım atarak Aaliya'nın ailesini polise şikâyet dilekçesi yazmaya ikna edince malikaneye gelen polisler Suraiyya ve Zain'i tutuklar.

Ramazan Bayramı için Suraiyya Hanım tarafından hazırlanan kutlamalar devam etmektedir. Nefisa'nın verdiği rüşvetin ardından Suraiyya Hanım için hazırladığı tatlının içerisine zehir koyma teklifini kabul eden aşçı davetlilerden biri tarafından yakalanır. Bu davetli, Suraiyya'ta tatlısının götüren Aaliya'yı kaynanasını öldürmekle suçlayınca ortalık bir anda karışır. Boş durmayan Nefisa ise Ghulam ve Shabana'yı Suraiyya'ya karşı kışkırtarak Aaliya'nın ağzından yazdıkları şikâyet dilekçesini karakola teslim ederler. Dilekçenin ardından eve gelen polisler Suraiyya ve Zain'i gözaltına alırlar. Yaşananlardan haberdar olmayan Aaliya ise Aayat ve Rizwan'ın saklandıkları yere gitmiştir.

Benimsin’in son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

BENİMSİN 39. BÖLÜM