Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 41. yeni bölüm (28 Haziran) izle
Benimsin 41. yeni bölüm (28 Haziran) izle
Benimsin 41. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Aaliya artık Zain'in rakibi oluyor.
Magazin 28 Haziran 2016 - 08:27

Benimsin 41. bölümü bu akşam saat 21.50'de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Rehan Khan'ın Usman Bey'in vasiyetini incelemesi sonucu ortaya çıkan gerçekler Zain ve Aaliya'nın boşanma başvurusunu geçersiz kılar. Barakat Royal'in yarısından fazla hissesine sahip olduğu için yönetimde söz sahibi olan Aaliya artık Zain'in en büyük rakibidir.

Usman Bey'in ölümünün ardından Abdullah ailesinin yaşadığı büyük üzüntü devam etmektedir. Onun ölümünden Aaliya'yı sorumlu tutan Zain ve annesi her fırsatta bunu dile getirseler de Aaliya onlara aldırış etmez. Rehan Khan'ın hazırladığı boşanma dilekçesini imzalayan Zain ve Aaliya, Usman Bey'in vasiyetini öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşarlar. Vasiyete göre Barakat Royal oteller zincirinin yarıda fazla hissesi Aaliya'ya aittir. Abisi Fahad'ın isteği üzerine babasının yerine geçen Zain, Aaliya ile bir kez daha karşı karşıya gelmiştir.

BENİMSİN 41. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin'in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 41. BÖLÜM

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Usman Bey yaşamını yitirirken bu olayın ardından Zain cenaze töreninde Aaliya'dan boşandığını söylüyor.

Benimsin'in son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

BENİMSİN 40. BÖLÜM