Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 51. yeni bölüm fragmanı (11 Temmuz) izle
Benimsin 51. yeni bölüm fragmanı (11 Temmuz) izle
Benimsin 51. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Zain ve Rehan Khan arasındaki husumet ne noktaya varacak?
Magazin 9 Temmuz 2016 - 09:13

Benimsin 51. bölümü bu akşam saat 21.50'de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Rehan Khan kurduğu tuzak ile Zain'i nikâh salonundan uzaklaştırır ve Suraiyya Hanım ile Haider ailesinin yardımları sayesinde Aaliya ile evlenir. Bu durumu öğrenen Zain ise Rehan Khan'dan intikam almaya karar verir.

Bilal kaçırıldığı depodan Zain'i arayarak gelip kendisini kurtarmasını ister. Zain'in nikâh salonundan ayrılmasının ardından ortaya çıkan Rehan Khan, Haider ailesinden de aldığı destek ile Aaliya ile evlenmek istediğini söyler. Aaliya bu duruma itiraz etse de hızla gelişen olaylar ve Suraiyya Hanım'ın çabaları sayesinde ikili evlenir. Bilal'i bularak nikâh salonuna geri dönen Zain yaşananları öğrenince çok sinirlenir ve Rehan Khan'ın ikiyüzlülüğünü cezalandırmak ister. Aaliya ise Rehan ile birlikte yola çıkmadan önce Zain'e kendisini asla unutmayacağını söyler. Zain çok geçmeden Bilal'i kaçırarak kendisine tuzak kuran kişinin Rehan Khan olduğunu anlar. Şimdi neler olacak?

BENİMSİN 51. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin'in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 51. BÖLÜM