Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 53. yeni bölüm izle (13 Temmuz) Suraiyya Aaliya’dan özür diliyor.
Benimsin 53. yeni bölüm izle (13 Temmuz) Suraiyya Aaliya’dan özür diliyor.
Benimsin 53. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Suraiyya geç olsa da Aaliya'nın masum olduğunu öğreniyor ve ondan özür diliyor.
Magazin 13 Temmuz 2016 - 08:35

Benimsin 53. bölümü bu akşam saat 20.45'de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Aaliya'nın masum olduğunu öğrenen Suraiyya, ondan özür diler. Rehan Khan 4 yıl önce karısına çarpan arabayı kimin kullandığını öğrenince polise gider. Abdullah ailesinin yaşadığı kötü günlerden dolayı Nefisa'yı sorumlu tutan Fahad nasıl bir sürpriz yapacak?

Aaliya'nın başına gelenlerden dolayı kendini affetmeyen Nefisa gerçekleri Suraiyya Hanıma anlatınca olanlar olur. Duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan ve Aaliya'ya yaptığı kötülüklerden dolayı pişmanlık duyan Suraiyya Hanım, Rehan Khan'ın evine giderek Aaliya'dan özür diler. Öte yandan Suraiyya'nın Rehan Khan'ın evinde gördüğü bir fotoğraf ona 4 yıl önce başından geçen bir trafik kazasını hatırlatır. Nefisa'nın itiraflarını öğrenen Fahad, onun hakkında önemli bir karar alır. Karısının ölümüne kimin sebep olduğu ile ilgili kafasındaki soru işaretlerinden kurtulan Rehan Khan, kimi tutuklatacak? Aaliya, Suraiyya Hanım ile barışacak mı?

BENİMSİN 53. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin'in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 53. BÖLÜM