Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 54. yeni bölüm izle (14 Temmuz) Aaliya evi terk ediyor
Benimsin 54. yeni bölüm izle (14 Temmuz) Aaliya evi terk ediyor
Benimsin 54. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Aaliya baskılara dayanamayıp evden kaçıyor.
Magazin 14 Temmuz 2016 - 08:58

Benimsin 54. bölümü bu akşam saat 20.45’de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Rehan Khan'ın kendisinden boşanmayacağını söylemesi üzerine evden kaçan Aaliya kötü bir sürprizle karşılaşır. Geçmişte yaptığı kötülüklerden kurtulmak isteyen Suraiyya Hanım yeni bir plan yapar.

Rehan Khan, Zain'e hala Aaliya ile evli olduğunu söyleyerek ondan uzak durmasını ister. Aaliya hakkındaki gerçekleri öğrenen Suraiyya Hanım ise kalbini kaplayan pişmanlıktan kurtulmak için Zain'i yeniden Aaliya ile evlendirmek için çabalamaktadır. Rehan Khan'ın baskılarına daha fazla dayanamayan Aaliya gizlice evi terk eder ve Zain ile buluşmaya gider. O sırada arabanın freninin bozuk olduğunu fark eden Aaliya, durabilmek için beklenmedik bir çözüm geliştirir. Rehan Khan'ı Aaliya'yı boşaması konusunda uyaran Fahad'ın bu isteği etkili olabilecek mi? Zain'i hangi kötü sürpriz bekliyor?

BENİMSİN 54. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin’in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 54. BÖLÜM