Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 55. yeni bölüm izle (15 Temmuz): Roket ortaya çıkıyor
Benimsin 55. yeni bölüm izle (15 Temmuz): Roket ortaya çıkıyor
Benimsin 55. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Hindistan'ın ünlü dolandırıcısı Roket ortaya çıktı.
Magazin 15 Temmuz 2016 - 07:59

Benimsin 55. bölümü bu akşam saat 20.45'de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Zarina hedefine ulaşmak için Aaliya'nın ortadan kaldırılması gerektiğini düşünmektedir. Shazia, Nefisa'ya karşı ele geçirdiği üstünlüğü koruma için Fahad ile onun arasını açmaya çalışmaktadır. Bilal, Zain'e benzettiği kişiyi takip ettiğinde onun Roket adında tanınmış bir dolandırıcı olduğunu öğrenince çok şaşırır.

Rahman Beyi eşi ve oğlunu da yanına alarak Haydarabad'a geri dönmesi konusunda ikna eden Aaliya artık Zarina için açık bir hedef haline gelmiştir. Nefisa, Fahad ile arasındaki sorunu çözmek için çabalasa da Shazia boş durmaz ve onların arasını açmak için bir plan yapar. Abdullah ailesinin tüm servetini ele geçirmek isteyen Zarina bu iş için Shazia ile bir anlaşma yapar ve kendisine yardımcı olması halinde ona yüklü miktarda para vereceğini söyler. Öte yandan Hindistan'ın ünlü dolandırıcılarından biri olan Roket lakaplı adam ortaya çıkar.

BENİMSİN 55. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin'in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 55. BÖLÜM

Son güncelleme: 09:49 - 15.07.2016