Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benimsin 55. yeni bölüm izle (15 Temmuz): Roket Zain’in yerine geçebilecek mi?
Benimsin 55. yeni bölüm izle (15 Temmuz): Roket Zain’in yerine geçebilecek mi?
Benimsin 55. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Benimsin yeni bölümde Roket, Zain'in yerine geçmeye hazırlanıyor.
Magazin 18 Temmuz 2016 - 14:31

Benimsin 55. bölümü bu akşam saat 20.45’de seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Zarina, Roket'i Zain'in yerine geçmesi için gizlice eğiterek ona Zain hakkında her şeyi öğretmektedir. Zain'in Aaliya ile çektirdiği fotoğraflarından birini gören Roket, Aaliya'mın güzelliğinden çok etkilenir ve Zarina ile anlaştığı tarihten daha önce ortaya çıkar. Shazia'dan Suraiyya hanımın gizli kasasının anahtarını alan Zarina tam kasayı açacağı sırada Suraiyya hanım tarafından yakalanır.

Rahman Beyi eşi ve oğlunu da yanına alarak Haydarabad'a geri dönmesi konusunda ikna eden Aaliya artık Zarina için açık bir hedef haline gelmiştir. Nefisa, Fahad ile arasındaki sorunu çözmek için çabalasa da Shazia boş durmaz ve onların arasını açmak için bir plan yapar. Abdullah ailesinin tüm servetini ele geçirmek isteyen Zarina bu iş için Shazia ile bir anlaşma yapar ve kendisine yardımcı olması halinde ona yüklü miktarda para vereceğini söyler.

BENİMSİN 55. BÖLÜM FRAGMANI

Benimsin’in yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BENİMSİN 55. BÖLÜM