Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bergüzar Korel şarkıcılığı daha zor bulduğunu söyledi
Bergüzar Korel şarkıcılığı daha zor bulduğunu söyledi
Bergüzar Korel, Sezen Aksu'nun 12 şarkısını jazz yorumuyla seslendirdiği 'Aykut Gürel Presents' albübünün ilk imza gününde sevenleriyle buluştu.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 23 Mayıs 2016 - 07:34

Korel’in Kanyon D&R gerçekleşen etkinlikte kalem krizi yaşandı. Ünlü oyuncu, İmza atacağı gri renkli kalın uçlu kalem beş dakika sonunda bulunmasıyla rahat bir nefes aldı. İlk albümünün imza gününde oldukça heyecanlandığı görülen Bergüzar Korel, “Elim ayağım titriyor benim de ilk kez böyle bir deneyimim olacak. Yurt dışında oyuncu kimliğimle imza günlerimiz olmuştu. İlk kez bir albüm için imza dağıtacak olmak çok heyecan verici” diyerek duygularını dile getirdi.

berguzar-korel-ic-4

ŞARKI SÖYLEMEK DAHA ZOR

Jaz albümü yapmayı planlamadığını, okuldayken ses eğitimi aldığını ancak şarkıcılığın oyunculuktan daha zor olduğunu belirten Korel “Bu çok zor çünkü yani bildiğim bir iş değil. Okuldayken bunun eğitimi alınıyor ama mikrofon önüne geçmek, o şarkıların hislerini yansıtmak bir de ilk yapmak zordu benim için. Bir oyuncu olarak bilmediğim alan olduğu için daha zordu şarkı söylemek” dedi.

berguzar-korel-ic-8

SATIŞLARI BİLMİYORUM

Korel, “Satışlar nasıl gidiyor?” sorusuna ise ” Rakamları kontrol etmiyorum, bilmiyorum satış rakamlarını. Dijital ortamda ilk sıralarda olduğunu biliyorum ama fiziki satışın ne olduğunu bilmiyorum” cevabını verdi.

berguzar-korel-ic-2

ÖNCE TATİL SONRA İŞ

Ülke durumu ve gündemi müsait olduğunda belki bir konser verebileceğini ancak henüz böyle bir planları olmadığını ifade eden Bergüzar Korel, yeni sezonda ekranda olup olmayacağı sorusunu “Bakalım bilmiyorum, karar vermedim bu sene çalışıp çalışmamaya. Bu yaz tatilimizi yapacağız sonra karar vereceğiz” diyerek yanıtladı.

berguzar-korel-ic

Cihangir’deki işlettiği kafede çalışanlarının yeni albümünü çalarak kendisine sürpriz yaptığını da sözlerine ekleyen Korel, annesi ve oğlu Ali’nin en beğendiği şarkının ‘İzmir’in Kızları’ olduğunu anlattı.