Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bergüzar Korel’den beach isyanı
Bergüzar Korel’den beach isyanı
Oyuncu Halit Ergenç'le mutlu bir evlilik yürüten Bergüzar Korel beachler yüzünden yaşadığı sorunlardan bahsetti.
Magazin 20 Eylül 2017 - 08:32

Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ve oğlu Ali'yle çıktığı Çeşme tatilinden sonra soluğu Cihangir'deki mekanında aldı. Neredeyse bütün bir yazı geçirdiği Çeşme'deki mekanlardan dert yanan oyuncu, “Tatilde evde çıkmadık. Beldeler saçma sapan hale geldi.

“PARASIZ DENİZE BİLE GİREMİYORUZ”

Biz küçükken para vermeden denize girdiğimiz sahillerde, artık ücretsiz oturulmaz durumdalar. İnsanlar bana, ‘cimri' diyecekler diye korkuyorum ama sadece enayi yerine konmayı sevmiyoruz. Akşam suyun fiyatı başka, gündüz farklı oluyor. Artık aptal yerine konmak istemiyorum. O yüzden o mekanların hiçbirine gitmiyorum.

“İŞLERİ BÜYÜTMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM”

Alaçatı'ya çocuğu dondurma yemeye bile götüremiyoruz. Müzik çalınmayan sahil yok. Gidip kafanı dinleyip, Kitap okuyabileceğin bir yer kalmadı. Kalabalıktan hafta sonları evde sularımız kesildi” diye konuştu. “Kafe işlerini büyütmeyi düşünüyor musunuz” şeklindeki soruya oyuncu, “Öyle bir düşüncem yok. Burayı para kazanayım diye değil, zevk için açtım” yanıtını verdi.

Son güncelleme: 08:33 - 20.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.