Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berk Oktay, yeni dizisinde canlandıracağı yüzbaşı rolü 10 kilogram verdi
Berk Oktay, yeni dizisinde canlandıracağı yüzbaşı rolü 10 kilogram verdi
Berk Oktay, yeni dizisi 'Savaşçı'da 'Yüzbaşı Kağan Bozok' rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Genç oyuncu rolüne ağır spor yaparak ve komutanlarla görüşerek hazırlandı. Oktay'ın yeni rolü için 10 kilogram zayıfladığı öğrenildi.
Magazin 23 Mart 2017 - 18:38

Ünlü oyuncu Berk Oktay, “Savaşçı” dizisiyle adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Oktay, dizide ‘Yüzbaşı Kağan Bozok’ rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Terörle savaşan 9 kişilik bir özel timin başındaki isim olan Kağan Bozok’u hakkıyla canlandırabilmek için sıkı bir hazırlık sürecinden geçen yakışıklı oyuncu, diyet ve sporla 10 kilo verdi.

berk-oktay-1

KOMUTANLARLA GÖRÜŞTÜ
Berk Oktay rolü için askeri eğitim de aldı. Silah kullanımı ve vücut kondüsyonunu kapsayan bir eğitim gören Oktay, gerçek komutanlardan askerliğe dair bilgiler aldı. Büyük bölümü Eskişehir’de çekilecek ‘Savaşçı’nın senaryosunu Süleyman Çobanoğlu yazdı. Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün üstlendiği dizi yakında Fox TV’de yayınlanacak.

berk-oktay