Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berkay 730 bin liralık arabasıyla görüntülendi
Berkay 730 bin liralık arabasıyla görüntülendi
Şarkıcı Berkay, önceki gün Etiler'de servet değerindeki yeni lüks otomobiliyle objektiflere takıldı
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 25 Kasım 2016 - 15:31

Berkay, uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı Özlem Katipoğlu ile geride bıraktığımız ağustos ayında evlenmişti. Gazetelerde daha çok katıldığı davetler ve Porsche, Range Rover gibi lüks araçlarıyla haber olan Berkay, geride bıraktığımız mayıs ayında 24 yaşına basan eşi Özlem Katipoğlu’na 100 bin lira değerinde bir araba hediye etmişti.

berkay-y-fotoBerkay’ın kendisi için tercih ettiği son arabaysa 730 bin lira değerindeki Jaguar marka otomobil oldu. Magazin kulislerinde hakkında pek fazla iş yapmamasına ve albüm satışlarında büyük rakamlara ulaşamamasına rağmen böylesi lüks araçlara nasıl bindiği konusunda dedikodular yapılan Berkay, eşine aldığı hediyeden yedi kat pahalı lüks arabasına binerken görüntü alan muhabirlere gülümsedi.

berkay-ic-2
Muhabirlerle selamlaşan Berkay daha sonra aracına binerek hızla gözden kayboldu. Berkay’ın sürekli olarak yeni lüks araçlarında görünmesiyle ilgili bir iddia da şarkıcının anlaşmalı olduğu galerilerden bu arabaları geçici sürelerle kullanmak için kiraladığı şeklinde…

İLGİLİ HABERBerkay Şahin Bodrum'da evlendiBerkay Şahin Bodrum’da evlendi

İLGİLİ HABERBerkay'dan eşi Özlem Ada Şahin'e doğum günü sürprizi!Berkay’dan eşi Özlem Ada Şahin’e doğum günü sürprizi!

Son güncelleme: 18:26 - 25.11.2016