Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berkay evlendikten saatler sonra…
Berkay evlendikten saatler sonra…
Evlendiği günün akşamında sahneye çıkan Berkay, hayranlarına bakın nasıl seslendi.
Magazin 31 Ağustos 2016 - 14:06

EXPO 2016 Antalya'daki yerli konserler serisinde, pop müzik şarkıcısı Bengü ve aynı günün sabahında nikah kıyan sanatçı Berkay, Turkcell Büyük Amfi Tiyatro'da sahne aldı. Sahneye ‘Feveran' isimli şarkısıyla çıkan Bengü, konser sırasında romantik ve duygusal şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Antalya'ya birçok kez gelmesine rağmen EXPO 2016 sergi alanına yeni geldiğini söyleyen Bengü, “Gerçekten dünyaya hükmeden bir proje. O yüzden hükümetimiz ve devletimize teşekkür ediyorum. Görünce gurur duydum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda EXPO 2016 Antalya'da olmak benim için muhteşem” dedi. Konuşmasının sonunda Bengü ve Turkcell Büyük Amfi Tiyatro'yu dolduran 10 bine yakın izleyici, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı birlikte söyledikleri 10 Yıl Marşı'yla kutladı. Programın sunucusu Ersin Düzen ayrıca Bengü'ye, EXPO 2016 Antalya'nın sembol çiçeği olan şakayık hediye etti.

bengu-ic
NİKAH AKŞAMI SAHNEYE ÇIKTI

Bengü'den sonra ise sahneye pop sanatçısı Berkay çıktı. İki yıldır beraber olduğu model Özlem Ada Katipoğlu'yla konser gününün sabahında dünya evine giren Berkay, akşam saatlerinde ise EXPO 2016 Antalya'da sevenlerinin karşısına çıktı. On bine yakın kişiye konser veren Berkay, eski ve yeni şarkılarını hayranıyla birlikte söyledi. Bu yıl içinde çıkardığı ‘AraBest' adındaki konsept albümüyle kendine farklı bir kitle oluşturan Berkay, sahne performansıyla ve enerjisiyle de sevenlerinden büyük alkış aldı. Nikahı kıyıp Antalya'ya geldiğini belirten Berkay, “Öğlen 14.30'da evlendim. Oradan, buraya geldim. Çok da mutluyum. Allah, herkese böyle güzellik nasip etsin” ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERBerkay Şahin'den soyad isteğiBerkay Şahin’den soyad isteği