Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berksan şaşırtıcı bir evlilik açıklamasında bulundu
Berksan şaşırtıcı bir evlilik açıklamasında bulundu
Şarkıcı Berksan, konuk olduğu programda evlilikle ilgili şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.
Magazin 14 Haziran 2016 - 10:46

Emre Saygı'nın sosyal medya platformu Younow'dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be'nin konuğu ünlü şarkıcı Berksan oldu. Şimdiye kadar 200' e yakın şarkı yazdığını ve bazılarını saklamak zorunda kaldığını belirten Berksan “Kendim okumak istediğim şarkılarım var. Onları arkadaşlarımdan ve dostlarımdan saklıyorum. Saklamazsam eminim alıp giderler. Buraya her akşam onlarca insan geliyor ve şarkıları dinliyorlar. Kıyamam ve eminim ki onları da dinletirim. Evdeki bilgisayarımda duruyorlar. İş yerime getirmiyorum. Bir sonraki albümde o şarkıları da okumak istiyorum” dedi.

berksan-ic-y

 

BİR KIZ ÇOCUĞUMUN OLMASINI İSTİYORUM

Son dönemde çocuk sahibi olmayı çok istediğini ve bunun için evlenmeyi bile düşündüğünü belirten Berksan “Çocukları çok seviyorum. Telefonumun ekranında bile çocuk fotoğrafı vardı. Bir çocuk için evlenme fikirleri bana artık daha fazla cazip geliyor. Biz kalabalık bir aileyiz ve erkekler çoğunlukta yer alıyor. Belki de bunun için bir kız çocuğumun olmasını çok istiyorum.

Son güncelleme: 14:35 - 14.06.2016