Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berna Arıcı pilatesin sadece incelttiğini önemli olanın fit olmak olduğunu savundu
Berna Arıcı pilatesin sadece incelttiğini önemli olanın fit olmak olduğunu savundu
Haftanın büyük bir kısmını spor yaparak geçiren Berna Arıcı'dan fit paylaşım.
Magazin 23 Şubat 2016 - 10:26

Sosyal medyanın sporcu ünlüleri, takipçileriyle yaptıkları paylaşımlarda spor salonunda geçirdikleri vakitleri paylaşırken, aynı zamanda da vücutlarının bu tempolu çalışma şartları sonrasında kavuştuğu görünümü de sergilemeyi ihmal etmiyorlar.


Sporun özellikle düzenli yapıldığında ne kadar etkili sonuçlar verdiğini göstermek açısından çok yerinde olan bu paylaşımlar aynı zamanda kendi aralarında da örtü kapalı bir rekabetin göstergesi halini alıyor.

Foto: Sosyal medya - Berna Arıcı

Sporla yakından ilgilenen isimlerden biri olan Berna Arıcı da spor salonunda geçirdiği vakitleri takipçileriyle paylaşan isimlerden. Haftanın neredeyse tamamını spora ayıran Berna Arıcı, pilates sevmediğini söylerken takipçilerinin fitliğe odaklanmasını istemiş:


“Haftanın 3 günü fitness ve squat spor salonunda ,haftanın 5 günü evde squat yapiyorum ve ip atlıyorum. Bir çok kişiden iyi hocayımdır. Pilates sevmiyorum. Amaç ince olmak değil fit olmak,güçlenmek,sıkı vücut.