Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berna Arıcı savcılıktan paylaştı
Berna Arıcı savcılıktan paylaştı
Güzel isim Berna Arıcı takipçisinden gelen rahatsız edici mesajlar sonrası bakın ne yaptı.
Erdinç YAPAN
Magazin 29 Temmuz 2016 - 14:54

Ünlü isimlerin sosyal medya üzerinde yaşadıkları sıkıntılardan biri de takipçilerinden gelen rahatsız edici mesajlar oluyor. Bu tarz mesajların son mağduru Berna Arıcı olmuş. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflara otomatik olarak küfür yazdıran bir takipçisini fark eden Aracı, onu savcılığa şikayet etmiş. Daha önce de bu tarz bir mağduriyet yaşayan ve hakkını aramak üzere savcılığa başvuran Berna Arıcı’nın yazdıkları şöyle: “Sosyal medyadan otomatik küfür yazdıran ve hakaret edenleri savcılığa şikayete gidiyorum. Hapis ve para cezası üstüne rezil etme yakında… Daha önceden de yapmıştım. Kişileri tek tek koyacağım. Bakın nasıl mutluyum. Benimle uğraşmak neymiş göreceğiz. Kıskananlar haklı bebek!

berna-arici-ic-1

AL SANA DEKOLTE

Otomatik küfür yazdırsana pislik bekliyorum adliyedeyim. Al sana dekolte bazılarını süründüreceğim ant içtim. Benim gibi manyakla daha kimse uğraşamadı sen mi uğraşacaksın? Korkak! Klavye amelesi. Cesaretin varsa karşıma çıkarsın ama şimdi Türkiye görecek seni, hapise girmeden ruh hastası.

berna-arici-ic