Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berna Arıcı’nın videosu izlenme rekorları kırdı
Berna Arıcı’nın videosu izlenme rekorları kırdı
Berna Arıcı kısa sürede binlerce izlenen videosu üzerinden yorumda bulundu.
Magazin 7 Mart 2016 - 09:37

Ünlülerin yeni heyecanı Snapchat uygulaması kısa sürede pek çok popüler ismi kendisine çekti. Sunduğu uygulamalar ve video imkanıyla daha geniş paylaşım imkanı sağlayan uygulamaya katılanlardan biri de Berna Arıcı. Güzel isim geride bıraktığımız gün mutfakta yemek yaparken çektiği bir videoyu paylaşınca adeta olay oldu.

Arıcı, sadece bir günde 50 bin izlenen videosu üzerinden takipçilerine teşekkür ederken, bir yandan da takipçi satın alan ünlülere çatmış. İşte Arıcı’nın o satırları: Dün koyduğum video 50 bin izlenmiş. Bir haftada ne kadar izlenir siz düşünün.
‘Snapchat’imde de çok fazla izleniliyorum. İnstagramda izleyip like’lamayan bir kitle var ne yazık ki. Meğer bu kitle çok büyukmüş. Likelamaktan korkan kitle. Bunun sebebi kısķançlık mı? Hiç bir zaman takipçi ve beğeni satın almadım. Engellediklerimle dışardan gizli bakanlarla takipçim 2 milyon olurdu. Dikkat edin like ve takipçi satın alanların video görüntelenmesinde foyası ortaya çıkıyor. Her zaman dürüstlükten ve doğallıktan yanayım. Teşekkürler binlerce yüzlerce insanlara love… Sonra bana diyorsunuz beğenin niye az? Satın almıyorum işte bakın gerçek ortada. Hayatım boyunca da yalan söylemedım. Ama seviyesiz yorum yapan çogunluğu da engelliyorum. Sizlere güvenilir butik, ayakkabı, güzellik… A dan Z ye her şeyi de sunuyorum. Paylaştığım ürünlerin hepsi kaliteli ve güvenilirdir. Sizleri de asla kandırmam.Love takipçilerim, komikliğime,çocuk ruhuma,çılgınlığıma katlanın.

Son güncelleme: 09:39 - 07.03.2016