Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berna Laçin’in 10 Kasım paylaşımı
Berna Laçin’in 10 Kasım paylaşımı
Berna Laçin sosyal medya hesabından 10 Kasım'da yaptığı paylaşımla, parayla satın alamayacak değerlerin olduğunu anlattı.
Magazin 10 Kasım 2016 - 16:42

Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 78. yılında tüm Türkiye hissettiklerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Saat 9’u 5 geçe herkes saygı duruşuyla bir kez daha Atatürk'ün eşsiz bir lider olduğunu gözler önüne serdi. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından Ulu Önder Atatürk’ün yokluğunun yarattığı boşluğu kelimelere döktü. Berna Laçin de yaptığı paylaşımla duygularını dile getirdi.

“BU ASLA BİR KIYAS DEĞİLDİR!”

trump

ABD başkan seçimlerini kazanan Donald Trump ile Atatürk’ün kolajla yan yana getirilmiş fotoğrafını paylaşan Laçin, fotoğrafa şu notu düştü:

“Paranın satın alamayacağı her şey için resmin sol tarafına bakın. #asalet #zarafet #duruş #kişilik #karizma #zeka #cesaret ve evet #yakışıklılık. Bu kadar yakışıklı olma iddiasında ol, estetik, saç boyası, bakıma servet harca ama işte savaşta toprak üzerinde uyuyan, günlerce yüzünü yıkayacak su bulamayan bir adamın tırnağı olama! N’aparsın işte, Allah vergisi… O sadece 1 tanedir; o da bizimdir. (Erkek vatandaşlarımızın bir kısmı Trump çok yakışıklı diyor da dayanamadım. Yoksa bu asla bir kıyas değildir. Kıyas zaten kâbil değildir.)

Son güncelleme: 16:58 - 10.11.2016