Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berna Laçin’in çılgın gece hayatı
Berna Laçin’in çılgın gece hayatı
Başarılı oyuncu Berna Laçin, tatil için tercih ettiği Kavala'dan bir paylaşımda bulunmuş.
Magazin 11 Eylül 2016 - 10:49

Geride bıraktığımız yaz Türkiye’deki pek çok ünlü ismin tatil tercihi Yunanistan’ın Mikanos adası oldu. Dünyaca ünlü bu turistik tatil mekanı ünlüleri adeta bir mıknatıs gibi çekti. Her ne kadar haberimizin başında da dediğimiz gibi yaz geride kalmış olsa da ünlülerimiz için Yunanistan’ın cazibesi sürüyor. Bu cazibeye kapılan isimlerden biri de ünlü oyuncu Berna Laçin olmuş.

berna-lacin-ic

Ancak Laçin, diğer ünlüler gibi Mikanos’u değil de Yunanistan’ın kuzeyinde, Ege kıyısında bulunan ve yaklaşık 140 bin nüfusa sahip Kavala şehrini tercih etmiş. Mikanos’a göre son derece sade bir yaşantıya sahip Kavala’da gece gezmesine çıkan Berna Laçin buradan esprili bir gönderme yapmayı da ihmal etmemiş. Bir bankta çekirdek yerken çekilmiş bir fotoğrafını hesabından paylaşan Berna Laçin, paylaşımının altına “Bir İzmirlinin Kavala’daki çılgın gece hayatı” notunu düşmüş.