Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berna’dan Ebru’ya ‘fizik’ şakası
Berna’dan Ebru’ya ‘fizik’ şakası
Berna Arıcı, sosyal medya hesabından Ebru Şallı'ya göndermede bulundu.
Erdinç YAPAN
Magazin 23 Mart 2016 - 07:37

Hayatında sporu önemli bir yere koyan ve spor salonundan paylaştığı fotoğraflarıyla buna dikkat çeken Berna Arıcı güzel fiziğiyle öne çıkan bir isim. Hayranlarına verdiği öğütlerle sporun insan hayatında ne kadar önemli olduğuna da sık sık değinen Berna Arıcı, önceki gün yine spor yaptığı mekandan bir fotoğraf paylaşarak Ebru Şallı’ya takıldı. Fotoğrafının altına; “Fiziğimin Ebru Şallı’dan iyi oldugunu düşunuyorum.Beslenme ve spor hocası mı olsam acaba hahaha… Şaka şaka espri yaptım. Gerçi Ebru’nun biraz squat çalışması lazım şaka yaptım alınmasın şimdi. Gayet beğeniyorum Ebru’yu.

SAYEMDE YÜZLERCE KADIN SPORA BAŞLADI

Paylaşımıyla ilgili Sözcü’ye konuşan Berna Arıcı, fiziğine güvendiğinin üzerini çizerken, “Bu fizikle spor hocası olmam lazım, alkol yok, sadece protein… Hayranlarım biliyor zaten. Sayemde yüzlerce kadın spora başladı, beslenmesine dikkat etti. Artık squat moda. Dünya’da da durum böyle. Yani kalça şart amaç zayıflık değil, fit, kaslı ve yuvarlak hatlar…

Son güncelleme: 07:39 - 23.03.2016