Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berrak Tüzünataç alkolü fazla kaçırınca olan oldu
Berrak Tüzünataç alkolü fazla kaçırınca olan oldu
Berrak Tüzünataç sevgilisi Birkan Sokullu ve oyuncu arkadaşları ile felekten bir gece çaldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 22 Şubat 2016 - 07:41

Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu çifti oyuncu dostları Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk çiftiyle Arnavutköy Hakan Balıkçısı'nda bir araya geldi. Geceye alkolü fazla kaçıran Berrak Tüzünataç damga vurdu.

Foto: Emre Çevik - Berrak Tüzünataç
Altı saat mekanda kalarak sohbet eden gruptan Tüzünataç, kadınlar tuvaleti dolu olduğu için erkekler tuvaletini kullandı. Kapıda sırada bekleyen beyler içeriden Berrak Tüzünataç'ın çıktığını görünce şoka uğradı.

Foto: Emre Çevik
Masaya geçer geçmez Birkan Sokullu'nun omzuna başını koyan Berrak Tüzünataç, bir anda aşka gelip Birkan Sokullu'yu öpücüğe boğdu. Mekan çıkışında ayakta duramayan oyuncu düşme tehlikesi de atlattı.

Foto: Emre Çevik - Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç düşme tehlikesi atlattı
ALTI SAAT BEKLEMİŞLER

Gece iki sularında mekandan ayrılan grup hızlı adımlarla kendilerini bekleyen araçlara yöneldi. Habercilerin sorularını duymamazlıktan geldiler.

Foto: Emre Çevik

Bir muhabirin 6 saattir bekliyoruz biraz konuşsaydık sözlerini duyan Özge Özpirinçci'nin, kahkaha atarak “6 saat beklemişler” diyerek dalga geçer şekilde konuşması dikkat çekti.

Son güncelleme: 07:42 - 22.02.2016