Reklamsız Sözcü

‘Uyuşturucu tedavisi görecek’ haberlerini yalanladı

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç uyuşturucu tedavisi görecek haberlerini sosyal medya hesabından yalanladı.
15:2814 Nisan 2016
‘Uyuşturucu tedavisi görecek’ haberlerini yalanladı
Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç uyuşturucu tedavisi görecek haberlerini sosyal medya hesabından yalanladı.

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın, “Uyuşturucu madde kullanmak ve satın almak” suçundan yargılandığı dava sonuçlandı. Mahkeme, Tüzünataç’ın uyuşturucu tedavisi altına alınmasına ve hakkında denetimli serbestlik tedbiri uygulanmasına karar verdi.

İstanbul 64. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, tutuksuz sanık Berrak Tüzünataç katılmadı. Tüzünataç’ın avukatı, “Müvekkilim uyuşturucu madde kullanmamaktadır. Evinde de uyuşturucu bulunmamıştır. Aynı suçlamalarla açılan emsal davalarda, sanıkların beraatlerine karar verilmiştir. Bu hususlar göz önüne alınarak müvekkilin beraatine karar verilmesini talep ediyoruz” dedi.

Mahkeme kararında, sanık Berrak Tüzünataç’a hapis cezası vermedi. Berrak Tüzünataç hakkında TCK’nin 191/2. maddesi uyarınca “Uyuşturucu madde kullanmak ve satın almak” suçundan tedavi ve denetimli serbestlik tedbiri uygulanmasına karar verildi.

“BEN BUNU HAKETMİYORUM” DEMİŞTİ

Berrak Tüzünataç daha önce mahkemede verdiği ifadesinde herhangi bir madde kullanmadığını belirterek “Şu an sigarayı bile bıraktım. Bunun sonuçlarını hayatımın geri kalanını etkilemesini istemiyorum. Ben bunu haketmiyorum” demişti.

BERRAK TÜZÜNATAÇ’TAN YALANLAMA

Çıkan haberler üzerine Tüzünataç, sosyal medyadan açıklama yaparak, haberlerin yalan olduğunu açıkladı.

Son güncelleme: 08:1415.04.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp