Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berrak Tüzünataç’tan gazetecilere yılın haberi tepkisi
Berrak Tüzünataç’tan gazetecilere yılın haberi tepkisi
Berrak Tüzünataç, kendisini sevgilisi Birkan Sokullu ile görüntülemek isteyen gazetecilere ilginç bir tepki verdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 28 Ocak 2016 - 07:37

Senenin ilk sürpriz ilişkisine imza atan Berrak Tüzünataç – Birkan Sokullu çifti önceki akşam arkadaşları Rıza Kocaoğlu’yla birlikte Kuruçeşme’de bulunan bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Sabah 04.30 sularına kadar eğlenen arkadaş grubundan, öncelikle Rıza Kocaoğlu ayrıldı. Mekanı ön kapıdan iki erkek arkadaşıyla birlikte terk eden Kocaoğlu’nun keyfinin yerinde olduğu gözlendi.

Foto: Emre Çevik

Basın mensuplarının kapı önünde olduğunu öğrenen Tüzünataç – Sokullu çifti mekanı deniz taksi kiralayarak terk ettiler. Kiraladıkları tekneden Emirgan Sahili’ne kadar giden ikili, kendisini bekleyen gazetecileri görünce neye uğradıklarını şaşırdı. Daha sonra apar topar tekrar buradan başka bir tekne limanına geçen ikili deniz motorundan indiler.

Foto: Emre Çevik

REKLAM KOKAN HAREKETLER

Ayakta durmakta zorlanan ikili, gazetecilerin neden kaçtığı yönündeki sorularına “Çok iyi iş becerdiniz. Yılın haberini çektiniz ya. Bravo size” sözleriyle sert cevap verdi. Berrak Tüzünataç, muhabirlerin “Neden görüntülenmek istemediniz?

Foto: Emre Çevik

Acaba sarhoş olduğunuz için mi?” sorusuna “Sadece bu saatte görüntülenmek istemedik. Kaçtığımız falan da yok. Çektiniz şimdi bizi yalnız bırakın” şeklinde cevap verdi.