Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beşiktaş İrem Derici’ye albüm yaptırmış!
Beşiktaş İrem Derici’ye albüm yaptırmış!
İrem Derici, Dantel albümüyle ilgili şaşırtıcı bir gerçeği itiraf etti.
Magazin 9 Şubat 2016 - 10:21

İrem Derici 12 Şubat’ta müzik marketlere sunmaya hazırlandığı Dantel adlı albümüyle ilgili şaşırtıcı bir gerçek paylaştı. Geride bıraktığımız haftalarda kocası Rıza Esendemir ile ayrılığın eşiğinden dönen başarılı şarkıcı bu kötü dönemi atlattıktan sonra kendisini tamamen yeni çıkacak olan albümüne verdi.

Foto: Sosyal medya - İrem Derici

Dantel adlı albümü için son ayarlamaları yapan Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Galatasaray taraftarı olan İrem Derici bir yıl önce attığı bir tweeti takipçileriyle paylaştı ve albümünün çıkmasında Beşiktaş’ın büyük bir etkisi olduğunu söyledi. İrem Derici’nin bir yıl önce attığı tweete bakılacak olursa, Beşiktaş Liverpool maçını kazanmamış olsaydı bu albüm daha da gecikebilirdi. İşte İrem Derici’nin o paylaşımı:

Foto: Sosyal medya - İrem Derici 

“Bir Galatasaray taraftarı olarak Beşiktaş’a geçen yıl verdiğim sözü tuttum. İşte geçen sene Beşiktaş-Liverpool maçında heyecandan geberirken penaltılar esnasında attığım tweet, 1 yılda da olsa yaptım albümü…”