Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beşiktaşlı futbolcu Tošić’in eşi Jelena Karleuša’dan cesur poz
Beşiktaşlı futbolcu Tošić’in eşi Jelena Karleuša’dan cesur poz
Beşiktaşlı futbolcu Tošić'in şarkıcı eşi Jelena Karleuša'nın, paylaşımı olay yarattı.
Burcu ÖZEN
Magazin 2 Mart 2016 - 10:42

Türkiye’de futbolcu eşlerinin, cemiyet hayatına katılmaları ve stil ikonu olmaları şaşırtıcı değil… Hatta yabancı futbolcuların eşleri de dahil, onları seviyor ve ‘yenge’ diyoruz. Son dönemde Sneijder’in eşi Yolanthe Sneijder-Cabau tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve en popüler futbolcu eşleri arasına girmişti…

David Beckham’ın eşi Victoria Beckham gibi futbolcu eşleri de, kendi markalarını yaratma ve popüler olma konusunda eşlerinden geri kalmıyor. Türkiye’de de futbolcu eşleri, kendilerine ait işleriyle sık sık gündeme geliyor. Ancak Ancak Beşiktaş’a, son dönemin gözdesi Sneijder’in eşi Yolanthe Sneijder-Cabau’dan bile popüler bir ‘yenge’ katıldı; Beşiktaşlı futbolcu Duško Tošić’in eşi Sırbistanlı şarkıcı, Jelena Karleuša…

Instagram’da 1 milyona yakın takipçisi olan Karleuša, stiliyle dikkat çekiyor. Hatta Kim Kardashian’ın da onu taklit ettiği söylentiler arasında.

 

Karleuša, bugün yatakta, üzerinde Versace ayakkabılarının dışında bir şey olmadığı fotoğrafını;
Marilyn Monroe’nun sözü, “Give a girl the right pair of shoes and she will conquer the world”(Bir kadına doğru ayakkabıları verirseniz dünyayı bile fethedebilir) notuyla paylaştı.

Aynı pozu haftasonu Milan Moda Haftası’na katılan Irina Shayk, defile sonrası paylaşmıştı. Bunun Versace’nin bir çeşit virali olduğunu anlıyoruz… Tabii kimse bu seksi fotoğraflardan şikayetçi değil.

Son güncelleme: 10:47 - 02.03.2016